Zadzwoń: (+48) 71 382 81 00

Wyposażenie sal konferencyjnych

Wyposażenie sal konferencyjnych

Pokaż się od najlepszej strony, bez wysiłku spraw by szkolenia i prezentacje wywarły na klientach i pracownikach same dobre wrażenia. Sprawdź jak łatwy w obsłudze i bezawaryjny może być system wyposażenia sali konferencyjnej.

 

Odpowiednie wyposażenie sali konferencyjnej jest niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na jakość i komfort spotkań w niej prowadzonych. Ponadto sala taka jest miejscem reprezentacyjnym danego obiektu. Niezależnie czy jest to małe przedsiębiorstwo, bank czy wielka korporacja lub hotel, a sala ta służy jedynie do zebrań i szkoleń pracowników czy przyjmowania ważnych klientów, kontrahentów lub zagranicznych delegacji, cel jest jeden – bezproblemowo i zrozumiale przekazać informację odbiorcy. Stąd naprawdę ważny jest staranny dobór urządzeń i sprawne funkcjonowanie systemu.

SimpleAV bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie zapewnić Państwu odpowiednie, bezproblemowe rozwiązanie. Nasi fachowcy zaprojektują system sali konferencyjnej w zależności od charakteru i potrzeb obiektu. Kierować się będą sprawdzonymi rozwiązaniami, które maja przynieść przede wszystkim funkcjonalność, bezawaryjność i zadowolenie Klienta. Poza tym niemniej ważne jest by sam system sali konferencyjnej był niezauważalny i intuicyjny, by nie sprawiał problemu prelegentowi, a jakość prezentowanego obrazu i dźwięku była na najwyższym poziomie.

Pamiętając o tym, że profesjonalny system to dobra inwestycja oraz zgodnie z Państwa potrzebami wyposażamy sale konferencyjne w różnego rodzaju systemy:

          - projekcyjne i wizyjne,

          - nagłośnienia,

          - centralnego sterowania,

          - telekonferencyjne,

          - wideokonferencyjne,

          - dystrybucji sygnałów av,

          - tłumaczeń symultanicznych i głosowania,

          - odpowiednich przyłączy multimedialnych.

Zadbamy o sprawną i bezproblemową instalację. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu!

 

 

OFERTA produktów dostępna platformie B2B

 

Masz pytania?

 

 

Dział handlowy

 KLUCZOWI KLIENCI

AGNIESZKA SIENIEK
mob. +48 792 004 433
tel. +48 713 828 102


POŁUDNIE

ADRIAN BUDZIK
mob. +48 782 880 665
tel. +48 713 828 116


CENTRUM / WSCHÓD

PAWEŁ SIENIEK
mob. +48 534 534 757


CENTRUM / ZACHÓD

MARCIN SOBALA
mob. +48 533 703 433


PÓŁNOC

WOJCIECH HENIG
mob. +48 697 482 399