Zadzwoń: (+48) 71 382 81 00

Rozwiązania dla hoteli

Rozwiązania dla hoteli

Zapewniamy doradztwo i realizację kompletnych rozwiązań dostarczenia sygnału telewizyjnego do pokoi hotelowych, które poprzez swoją specyfikę znacząco różnią się od instalacji stosowanych w domach i budynkach wielorodzinnych. Najważniejszą zaletą naszych rozwiązań jest trwałość i bezawaryjność oraz możliwość konfiguracji pod dowolną ilość konkretnych kanałów telewizyjnych.

 

Niezmiernie ważne jest, aby w każdym pokoju hotelowym poziom jakości sygnału był stabilny niezależnie od warunków atmosferycznych, w tym celu instalację należy przygotować według określonych standardów i metodologii. Mamy szerokie doświadczenie w realizacji systemów w obiektach kilkupokojowych jak i hotelach z ponad 900 pokojami. Proponujemy rozwiązania umożliwiające odbiór wybranych przez Państwa kanałów telewizyjnych i radiowych jak i własnych kanałów informacyjno-reklamowych (włącznie z podglądem z kamer, np. z parkingu).

Zapewniamy, że odpowiednie rozwiązania pozwolą zadowolić Państwa gości w dziedzinie treści programowych a Państwu zapewni bezawaryjne i stabilne rozwiązanie. Ze względu na nasze doświadczenie doradzamy również w kwestii licencji na kanały transmitowane w hotelach jak i świadczymy pełne usługi serwisowe wszystkich instalacji telewizyjnych.

 

System Lynk Reach

Lynk Reach jest przeznaczony dla obiektów, które poza ofertą kanałów telewizyjnych chciałby zaprezentować swoim gościom coś więcej. W odróżnieniu od większości systemów tego typu Lynk REACH nie wymaga posiadania infrastruktury sieciowej LAN do przesyłania informacji, a wszystkie materiały dostarczane są do telewizora za pomocą tego samego przewodu, którym dostarczane są kanały telewizyjne. System pozwala na zdalne przesyłanie konfiguracji telewizorów co znacząco przyśpiesza zmianę listy kanałów. Najważniejszą jednak funkcjonalnością systemu jest wyświetlanie pełnoekranowego menu graficznego z ofertą hotelu. Poza informacjami o obiekcie, aktualnymi promocjami i pogodą możemy poprzez system pozwolić gościom na zmianę niektórych ustawień telewizora.

Kolejną ważną funkcją z punktu marketingowego jest możliwość wyświetlania paska RSS na dole ekranu na dowolnym kanale telewizyjnym lub zamiast paska wyświetlać baner reklamowy – co pozwala dotrzeć z ofertą nawet do gości którzy nie przeglądają menu początkowego.

W najnowszej odsłonie systemu istnieje możliwość wysyłania informacji do określonego pokoju jak i integracja z systemem PMS w celu wyświetlania spersonalizowanego powitania i prezentowania podglądu rachunku. System ten zapewnia jednostronną komunikację co oznacza iż wszystkie aktualizacje w danym telewizorze pojawią się dopiero po ponownym uruchomieniu telewizora. Rozwiązanie to jest doskonałym narzędziem marketingowym, które przy okazji znacznie ułatwia obsługę techniczną telewizorów w hotelu.

 

 
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
DZIAŁ HANDLOWY

 

 

 

System Lynk Sinc

Lynk SINC jest sieciowym systemem komunikacji pomiędzy hotelem a jego gośćmi dzięki telewizorom Smart.

Poprzez system jesteśmy w stanie nie tylko zaprezentować ofertę i informacje hotelowe, ale również dwustronnie komunikować się z gośćmi hotelowymi dając im możliwość rezerwacji określonych usług. Rozwiązanie LYNK SINC pozwala wyświetlać spersonalizowane, w pełni multimedialne treści na telewizorach hotelowych podłączonych do sieci oraz zdalnie nimi sterować jak i sprawdzać status użycia telewizorów. Intuicyjne oprogramowanie systemu pozwala na swobodne projektowanie własnego katalogu informacji, który chcemy przekazać gościom.

Mogą być to najważniejsze informacje na temat obiektu, aktualnych ofert czy promocji. Ponadto system powita gości z imienia i nazwiska, kiedy zameldują się w swoim hotelowym pokoju (jeżeli Lynk SINC jest zintegrowany z systemem recepcyjnym).

Podłączenie telewizorów do sieci, pozwala także przekazywać informacje z zewnętrznych źródeł medialnych. Aktualny stan pogodowy, informacje o rozkładzie lotów okolicznego lotniska, wydarzenia kulturowe w mieście- to wszystko na jedynym telewizorze. Dodatkowo żadnym problemem nie jest instalacja popularnych aplikacji telewizyjnych, portali społecznościowych czy komunikatorów, które pozwolą swobodnie łączyć się w celach prywatnych bądź biznesowych.

Najważniejszą funkcją Lynk SINC jest nieustanna komunikacja z serwerem i błyskawiczna zmiana ustawień, podgląd statusu telewizorów jak i indywidualna komunikacja z każdym telewizorem. Pozwala to na przygotowania specjalnych materiałów dla określonych pokoi, np. agenda konferencji, specjalne oferty dla stałych gości.


Chcesz wiedzieć więcej? Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.
Rozwiązania hotelowe

PAWEŁ SIENIEK
mob. +48 534 534 757

 

Masz pytania?

 

 

Dział handlowy

 KLUCZOWI KLIENCI

AGNIESZKA SIENIEK
mob. +48 792 004 433
tel. +48 713 828 102


POŁUDNIE

ADRIAN BUDZIK
mob. +48 782 880 665
tel. +48 713 828 116


CENTRUM / WSCHÓD

PAWEŁ SIENIEK
mob. +48 534 534 757


CENTRUM / ZACHÓD

MARCIN SOBALA
mob. +48 533 703 433


PÓŁNOC

WOJCIECH HENIG
mob. +48 697 482 399