Zadzwoń: (+48) 71 382 81 00

Digital Signage

Digital Signage

Usprawnij komunikację z klientem. Promuj się, dynamicznie przekazuj informacje i poprawiaj rozpoznawalność marki za pomocą centralnie i zdalnie zarządzanej sieci cyfrowych ekranów.

 

Angażować. Wabić. Informować.

Takimi cechami powinien się charakteryzować dobry, efektowny i profesjonalny cyfrowy ekran reklamowy. I takie właśnie cechy posiada Digital Signage Otrum, dzięki któremu komunikacja z gośćmi jest o wiele prostsza a rozwiązania cyfrowe zapewniają potężną komunikację w całej posiadłości, na różnych wyświetlaczach.

Za pomocą prostej przeglądarki internetowej, można aktualizować komunikaty marketingowe oraz zarządzać ekranami i treściami na bieżąco. Taka forma komunikacji dociera do wszystkich gości na całym terenie a udostępnianie danych informacji i wiadomości we właściwym czasie wpływa pozytywnie na generowanie przychodów, przede wszystkim dzięki bieżącym informacjom dotyczących trwających promocji.

Profesjonalne, cyfrowe ekrany reklamowe Digital Signage Otrum są przystosowane do pracy 7 dni w tygodniu oraz mogą być montowane zarówno pionowo jak i poziomo. Takie rozwiązanie eliminuje dodatkowe koszty wydruków materiałów marketingowych, co wpływa przyjaźnie na środowisko. W momencie braku konkretnych informacji, monitory mogą wyświetlać wcześniej zdefiniowany materiał marketingowy co sprawia, że monitory są wykorzystywane nieustannie.

Na uwagę zasługuje innowacyjny system Wayfinder, który pozwala zarządzać ekranami przy salach konferencyjnych, a także automatycznie wskazuje drogę do odpowiedniej sali na ekranach informacyjnych w lobby. System ten może dokonywać zmian automatycznie z systemu recepcyjnego lub innej bazy danych i w takim wypadku nie wymaga dodatkowej obsługi przez personel hotelu.

Podsumowując Digital Signage Otrum skupia się na szybkiej, prostej i oszczędnej komunikacji!

 

OFERTA produktów dostępna platformie B2B

 Digital Signage - efektywny sposób komunikacji wizualnej za pomocą sieci monitorów reklamowych w miejscach publicznych.

Digital Signage to system prezentacji treści wizualnej za pomocą centralnie zarządzanej sieci wyświetlaczy. Jest skutecznym sposobem dystrybucji reklam wizualnych przy użyciu profesjonalnych monitorów wielkoformatowych i zapewnia dotarcie z odpowiednią treścią do określonych odbiorców w sprecyzowanym czasie.

Oferty promocyjne, atrakcyjne menu restauracji, nowe zabiegi w hotelowym spa- poinformuj o tym swoich gości w najbardziej atrakcyjny wizualnie sposób. Przyciągnij uwagę i przekaż znacznie więcej niż za pomocą standardowej reklamy.

Rozwiązanie to pozwala trafić do ogromnej puli odbiorców, a sieć Digital Signage sprawdza się doskonale w miejscach użytku publicznego jak kina, galerie handlowe, lotniska, banki czy w środach masowego transportu oraz oczywiście na rynku HoReCa.

Często znajduje także zastosowanie jako narzędzie wspomagające komunikację wewnętrzną w dużych przedsiębiorstwach, do przesyłania istotnych komunikatów.

Nasza firma zapewni profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Nowoczesne oprogramowanie LG SuperSign dla monitorów DIGITAL SIGNAGE oferuje niezbędne i kompleksowe rozwiązania technologiczne, które dostosowują się do najnowszych osiągnięć techniki cyfrowej!

Sprawia, że Twoja firma jest niesamowicie wydajna, dzięki oprogramowaniu SuperSign, możesz w bardzo prosty i przyjemny sposób zarządzać swoją treścią.Rozwiązania hotelowe

PAWEŁ SIENIEK
mob. +48 534 534 757


Masz pytania?

 

 

Dział handlowy

 KLUCZOWI KLIENCI

AGNIESZKA SIENIEK
mob. +48 792 004 433
tel. +48 713 828 102


POŁUDNIE

ADRIAN BUDZIK
mob. +48 782 880 665
tel. +48 713 828 116


CENTRUM / WSCHÓD

PAWEŁ SIENIEK
mob. +48 534 534 757


CENTRUM / ZACHÓD

MARCIN SOBALA
mob. +48 533 703 433


PÓŁNOC

WOJCIECH HENIG
mob. +48 697 482 399